O nás

Poskytujeme

 • Kanceláře na pronájem

  Prostory si nadefinujete podle vašich potřeb, ať již preferujete openspace či startup kanceláře. Vyjdeme vám vstříc.

  Více info

 • Virtuální sídlo

  Desítky firem již využívají naši službu virtuálního sídla, staráme se jim o poštovní i telefonickou komunikaci.

  Více info

 • Fitness a relax centrum

  Sportovní a relaxační klub přímo v budově nabízí moderní fitness, cardio zónu, squash, saunu a studiové lekce.

  Více info

V KUTA centru naleznete tyto služby

 • Restaurace se zahrádkou

  Každý den nabízíme polední menu s českými specialitami. Oběd si můžete vychutnat i na zahrádce. K dispozici je vám i soukromý salonek.

 • Snídaňový fresh bar

  Součastí restaurace je fresh bar, kde si můžete zakoupit domácí bagety či toasty a k nim čerstvě vymačkané ovocné fresh džusy.

 • Ubytování

  Vaši zaměstnanci anebo vaši klienti určitě ocení možnost ubytování přímo v místě sídla firmy. Pro případy těchto potřeb nabízíme 4 příjemně vybavené pokoje hotelového typu.

 • Recepce a podatelna nonstop

  Samozřejmostí je recepce 24 hodín denně, kamerový monitoring objektu a parkovacích ploch. Recepce je trvale napojena na pult centralizované ostrahy a dále poskytuje poštovní služby.

 • Parkování v objektu

  Až 140 venkovních parkovacích míst v objektu KUTA centrum. Plus 10 dalších míst přímo před recepcí pro vaše zákazníky. Parkoviště jsou zabezpečena závorou.

Historie

page2_img1

KUTA a.s. byla založena v roce 1999, kdy plně navázala na již existující obchodní vztahy předcházející společnosti založené v roce 1991.

V čele společnosti zasedají předseda představenstva Ing. Martin Kuta, který je současně největším akcionářem společnosti, Karel Svoboda jako výkonný ředitel a Yvetta Halašková jako office manager.

Prioritním programem činnosti společnosti KUTA je provozování a pronájem nebytových prostor, a to výhradně v nemovitostech, které vlastní a dále prodej pozemků určených k výstavbě. Mezi další aktivity patří mimo jiné také realitní služby, reklamní a propagační činnost, hotelové služby a provoz restaurace v objektu KUTA centrum.

V roce 2018 došlo k podnikové akvizici - rozdělení společnosti Kuta a.s. Tím vznikla samostatná společnost KUTA Centrum s r.o.

Tato stabilní společnost klade důraz na poskytování kvalitních produktů-služeb, které využívá více jak 40 renomovaných společností. Snaží se vycházet z potřeb zákazníka a poskytovat mu komplexní servis. Výsledkem tohoto přístupu k obchodním partnerům je, že při obecně relativní vysoké nabídce kancelářských prostor, vykazuje společnost dlouhodobě 85 % a nyní již 95% obsazenosti z celkové kancelářské kapacity 8.500 m2.

Máte zájem o pronájem?
Kontaktujte nás.